Hakkımızda

Target Pazarlama ve Plastik Sanayi A.Ş. FMCG ve dış ticarette, 25 yıllık deneyime sahiptir. Bu deneyime dayanarak yakın zamanda bünyesine yeni bir firma katmış bulunmaktadır. Bundan böyle üretim sektöründe de varlığını sürdürecek olan Target, Lolliboni A.Ş ve markalarını satın almıştır.

Söz konusu yeni firma oyuncaklı şeker kategorisinde faaliyet gösteriyor. Kurulduğu günden bu yana çocukların sevdiği ve takip ettiği karakterleri ürünlerine katarak, sağlıklı şeker tüketimini görev edinen Target A.Ş. hali hazırda Beylikdüzü ve Silivri’de bulunan gıda üretim tesisleri, ofisleri ve depolama alanlarıyla toplam 10.000 metre kare­ kapalı alanda hizmet vermektedir.

 

Şeker üretiminin yanı sıra 80 kişilik kadrosuna ilaveten paketleme bölümü bulunan Target A.Ş; yerli ve sertifikalandırılmış oyuncakları temin ederek ürünlerine entegre etmektedir. Üretimini gerçekleştirirken tüm üretim kurallarına uyum sağlayan firma, gıda üretiminin gerekliliği olan tüm sertifikalarına ve yetkinlik belgelerine sahiptir.

250 kişilik kadrosu ile sektöre hizmet vermekte olan Target A.Ş; yaptığı yatırımlar yeni üretim hatları ile bölgesinde birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.
Trendleri ve hitap ettiği müşteri ihtiyaçlarını takip eden firma, çocukların sevdiği, takip ettiği karakterleri yaptığı anlaşmalar ile bünyesine eklemiş ve ürün gamını her geçen gün geliştirmiştir. Oyuncaklı şeker kategorisinde Türkiye ve Avrupa hakları bünyesinde bulunan lisanslar arasında HELLO KİTTY, PJ MASK, LITTLE PONY ve TRANSFORMES lisansları bulunmaktadır.

 

Geliştirdiği içerikler ile satışa sunulan ürünler çocukların el becerilerini, koordinasyon becerisini geliştirmektedir. Günümüz şartlarında ebeveynlerin çocukları ile geçirdikleri kısıtlı zamanları kaliteli hale getirerek, birlikte vakit geçirebilecekleri bir alan oluşturmaktadır.

Ürünlerine her çocuğun ulaşabilmesini hedefleyen Target A.Ş. 48 ilde bayiliği bulunan bayilikleri ile 20.000 noktaya ulaşmakta ve her geçen gün yenilerini eklemektedir. Yalnızca İstanbul’da 12 dağıtım aracı bulunan firma her gün sahaya çıkarak çocuklara ulaşacak ürünler ile rafları doldurmaktadır.

 

Misyonumuz;

Profesyonel ekibimiz, kurumsal altyapımız ve dinamik iş süreçlerimizle, etkileşimde olduğumuz kurumlarla karşılıklı faydaya dayalı ilkeli ve sürdürülebilir bir iş modeli oluşturmaktır.

 

Vizyonumuz;

Firmamızın uluslararası pazarda verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanında, yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan bir firma olmak…

Dahası çocukların sihirli dünyasına katkı sağlarken, insana ve doğaya saygılı örnek bir iş modeli geliştirmek…